"Jsme mistři světa!"

19. 10. 2023

18. kolo letošního mistrovství světa v motokrosu zavedl závodníky do italské Maggiory a vydal rovnou dva mistry světa! Jsou jimi španělský jezdec Jorge Prado se strojem GASGAS a italský závodník Andrea Adamo s motocyklem KTM. Společným jmenovatelem obou strojů jsou zapalovací svíčky BRISK.

oficiální partner mistrů světa (400 × 150 px) (1080 × 1080 px)(7)

Loňský seriál MXGP prověřil kombinaci motocyklů KTM, GASGAS a Husqvarna-Motorcycles se zapalovacími svíčkami BRISK. A jak se ukázalo, ta kombinace funguje skvěle! A protože jsme si s jednotlivými mistrovstvími rychle zvykali na to, že jezdci se stroji osazenými zapalovacími svíčkami BRISK, velká očekávání byla letos na místě.

494506_Coenen_KTM_Factory_2023_JPA_22A0260_Upload Temporary_Team Shooting RB KTM MX 2023

První polovina letošního MXGP doslova zářila „barvami BRISKu“. Závodníci Redbull KTM, GASGAS a Husqvarna Factory Racing nejednou obsazovali na bedně, ale nejednou si sáhli i na její úplný vrchol. Připomeňme si Jeffreyho Herlingse se svou KTM a Jorgeho Prada se strojem GASGAS. V mistrovství světa v Sardínii Herlings obsadil první příčku a Pradovi ze Španělska pak patřilo první místo na GP v Trentinu a na mistrovství světa v Německu. Nizozemskému závodníkovi Jeffreymu Herlingsovi podařilo dosáhnout na vítězství i mistrovství světa Portugalska, Španělska a Lotyšska.

Návrh bez názvu(63)

První polovina letošního MXGP poodkryla karty i v kategorii MX2, kde se Redbull Factory Racingu dařilo také velmi dobře. Bylo jasné, že další úspěchy tak na sebe nenechají dlouho čekat. Druhá polovina však vystřelila jezdce MX2 jedoucí zapalovací svíčky BRISK tak, že je nemohlo zastavit vůbec nic. Vždy obsadili většinu pozic v top 10! Lze proto s klidem říct, že v MX2 slavily zapalovací svíčky z jihočeského Tábora naprostý triumf.

Blue Halftone Football Team Group Leader Board Instagram Post(4)

TISKOVÁ ZPRÁVA GASGAS

TISKOVÁ ZPRÁVA KTM

 

 

© GASGAS Images
© KTM Images

brisk